نظر سنجی

با کدام یک از سازهای ایرانی بیشترین اشنایی را دارید ؟

نتایج
پنل بالا

مرکز آموزش علمی کاربردی واحد 11 موسیقی تهران

آخرین فرصت پرداخت حق نظارت

  • PDF

دانشجویان محترم تا تاریخ 92/12/20 فرصت دارند نسبت به  پرداخت 15% (حق نظارت) از طریق سامانه سجاد  هرچه سریعتر اقدام نمایند .

LAST_UPDATED2

جشنواره قرآن وعترت

  • PDF

جشنواره قرآن وعترت

جشنواره قرآن وعترت دانشگاه جامع علمی کاربردی درسطح دانشجویان ،کارکنان ومدرسان برگزار میگردد.

به گزارش روابط عمومی مرکز علمی کاربردی واحد 11 موسیقی دانشجویان برای شرکت در جشنواره به روابط عمومی یا به لینک زیر مراجعه نماید.

http://info.uast.ac.ir/ghoran

LAST_UPDATED2

تشکیل بانک اطلاعاتی گروههای موسیقی واحد یازده

  • PDF

دانشگاه علمی کاربردی واحد یازده موسیقی همزمان با شروع نیمسال دوم نودوسه اقدام به جمع آوری اطلاعات گروههای دانشجویی  فعال در زمینه موسیقی نمود.

رییس مرکز علمی کاربردی یازده با بیان این مطلب گفت:این مرکز صرفاً در رشته تخصصی موسیقی دانشجو می پذیرد وتنها مرکز علمی کاربردی موسیقی می باشد که علاوه برشرط معدل از داوطلبان آزمون عملی بعمل می آورد.

مصطفی نصیری در ادامه افزود: در حال حاضربیش از330 دانشجو در رشته های نوازندگی ،آواز ایرانی ،جهانی وآهنگسازی  در مقطع کاردانی وکارشناسی در این مرکز مشغول تحصیل هستند وخوشبختانه از معدود مراکزی می باشد که از لحاظ حساسیت در انتخاب وجذب اساتید وپذیرش دانشجویان راهبرد مرکز را بیشتر به ارتقا کیفیت معطوف داشته است .

وی افزود: این مرکز در راستای ساماندهی گروههای موسیقی فعال با فرارسیدن سال 93 اقدام به جمع آوری اطلاعات گروهها جهت تهیه بانک اطلاعاتی می نماید

تا از رهگذر این اقدام تقویم اجرایی گروهها تدوین وزمینه های تعامل وهمکاری مرکز را با سایر سازمانها ودستگاهها برای بهره مندی گروهها فراهم آورد.

 

روا بط عمومی مرکز علمی کاربردی واحد یازده

قابل توجه اساتید ارجمند

  • PDF

به اطلاع میرساند با توجه به بخشنامه دانشگاه جامع علمی کاربردی در خصوص اخذ کد تدریس خواهشمند است تا مورخه 31/1/93 نسبت به دریافت این کد اقدام مقتضی را به عمل آورند .

واحد امتحانات

اجرای گروه موسیقی واحد11در جشنواره عرضه و فروش آثار و تولیدات دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور

  • PDF

گروه موسیقی مرکز علمی کاربردی واحد11 درمراسم افتتاحیه جشنواره عرضه و فروش آثار و تولیدات دانشجویان دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشوربه اجرای موسیقی پرداختند .

به گزارش روابط عمومی این مرکز این گروه در این مراسم به اجرای زنده سرود جمهوری اسلامی و آهنگ معروف وطنم پرداخت که از طرف حضار مورد تشویق فراوان قرار گرفت.

این گزارش می افزایددر دراین مراسم علی جنتی وزیر فرهنگ وارشاد اسلامی ، شاه آبادی مشاور وزیر ورئیس مرکز رییس موسسه آموزش علمی کاربردی فرهنگ و هنروتعداد کثیری از اساتید،دانشجویان وهنرمندان مراکز علمی کاربردی فرهنگ وهنرکشور حضور داشتندوطی سخنانی از پیشرفت ومدیریت موثر این موسسه از زمان حضور وفعالیت قدردانی نمودند.

بنابراین گزارش رییس مرکز علمی کاربردی واحد یازده موسیقینیز علاوه بر شرکت در مراسم افتتاحیه به همراه چند تن از اساتید ازآثار نمایشگاه وغرفه های عرضه و فروش آثار و تولیدات دانشجویان فرهنگ وهنر دانشگاه علمی کاربردی سراسر کشور,واقع در کانون پرورش فکری کودکان ونوجوانان خیابان حجاب  دیدن نمود.

روا بط عمومی مرکز علمی کاربردی واحد یازده

کتاب

image

کتاب مجموعه‌ای از صفحه‎های کاغذی است که متنی روی آن‎ها نوشته شده است.کتاب در اندازه‌های گوناگون وجود دارد. قطع رحلی یکی از معروف‌ترین قطع‌های کتاب است.

کتاب الکترونیکی

image

پیدایش کتاب‌های الکترونیکی به سال ۱۹۷۱ باز می‌گردد. این کتاب‌های الکترونیکی، با به‎کارگیری لامپ اشعه کاتد، تصاویری را بر روی پرده پدید می‎آورد .

موسیقی

image

موسیقی یا خُنیا یک هنر است که رسانهٔ آن صدا و سکوت است. عناصر معمول موسیقی ارتفاع (که لحن و هارمونی را در بر دارد)، ریتم (و مفاهیم مربوط به آن، شامل ضرب (موسیقی)، متر، و مفصل‌بندی (articulation))، فورته، و ویژگی‌های صوتی رنگ صدا (timbre) و بافت است.